допоможіть У посудині знаходиться 4кг води при температурі 20 градусів. Скільки потрібно долити

води з температурою 100 градусів, щоб температура суміші стала 50 градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Данил.

Ответ:

2,2 кг

Объяснение:

4 кг = 20°

х кг = 100°

Температура средняя 50°.

50° = (20°*4 кг) + 100° * Х / 4+ Х

где Х - объем воды.

50 = 80+100 Х / 4+ х

200 +50 х = 80+100 х

120 = 50 х

х = 2,2 кг