У воду масою 6 кг, що має температуру 12 , занурили алюмінієву деталь, нагріту до температури 500 .

Знайти масу деталі, якщо температура теплової рівноваги становить 60 .

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Анна.

Ответ: 3кг

Объяснение:

Дано:

m1=6кг

t1=12°C

t2=500°C

c1=4200Дж/кг°С

с2=920Дж/кг°С

t=60°C

-------------------

m2-?

Q пол=Q отд

Q пол=с1*m1*(t-t1)=4200*6*(60-12)=1209600Дж

Q отд=с2*m2*(t2-t)

m2=Q/(c2*(t2-t))=1209600/(920/(500-60))=3кг