Дві однаково заряджених порошинки перебувають на відстані 12 мм одна від іншої та взаємодіють із

силою 1 мН. Визначте заряд кожної з порошинок.​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Мария.

Відповідь: 4 нКл

Пояснення:


Отвечает Шамсутдинова Аделя.

Дано: q1=q2=q; R=12*10⁻³м; F=1 мН=10⁻³Н; q - ?

-------

F=k*q1*q2/R²

FR²=kq²

q²=FR²/k

q=R√(F/k)

k=9*10⁹

q=12*10⁻³√(10⁻³/9*10⁹)=

12*10⁻³/3 *√10⁻³⁻⁹=

4*10⁻³√10⁻¹²=4*10⁻³⁻⁶=4*10⁻⁹Кл=4 нКл.

Приставка н(нано)=10⁻⁹.

Ответ: 4 нКл.