Для нагрівання цегельної печі масою 4 т витрачено 52,8 МДж теплоти. До якої температури нагріли

піч, якщо початкова температура була 20 °С?

Ответы на вопрос

Отвечает Кавалюс Карина.

Відповідь:

Q=52,8МДж=52800000Дж

c=880Дж/кг*с°

m=4=4000кг

t1=20°

---------------

t2-?

Q=c*m*Δt

Δt=Q/c*m =52800000/4000*880=15°

t2=20+15=35°

Пояснення: