За який час рівномірного прямолінійного руху при швидкості 36 км/год автомобіль под олає шлях 100

м? Срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ovcharova Yuliya.

Відповідь:

v=36км/год=10м/с

s=100м

t=s/v=100/10=10c

Пояснення: