М'яч падає на тротуар з висоти 6 м. Після удару об ас- фальт м'яч рухається вертикально вгору, і

його підхоплюють на висоті 4 м. Пройдений м'ячем шлях більший за модуль переміщення м'яча:​

Ответы на вопрос

Отвечает Веклин Павлик.

Ответ: 5 раз.

Объяснение:

Дано:

h1=6м

h2=4м

------------

L-?; S-?

L=h1+h2=6+4=10м

S=h1-h2=6-4=2м

n=L/S=10*2=5 раз

Отвечает Луценко София.

Відповідь:

s=6+4=10м  (шлях)

s1=6-4=2м (переміщення)

Пройдений м'ячем шлях більший за модуль переміщення м'яча у n=s/s1=10/2=5 разів

Пояснення: