Гелікоптер пролетів 180 км зі швидкістю 50м/с. Скiльки обертів здійснить за час польоту гвинт, якщо

його обертова частота дорівнює 1500 об/хв. 70 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Казанкова Виктория.

Ответ:

90 000 обертів

Объяснение:

1)1000:50=20(сек)-1км
2)180*20=3600(сек)- час усього польоту
3)3600:60=60(хв)- переводимо секунди в хвилини
4)1500*60=90 000(об)