Помогите пожалуйста Вимірювання показали, що світло від Сонця до Марса поширювалося протягом 12

хв. На якій відстані від Сонця перебував Марс під час вимірювань?

Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

Ответ:

Во время измерений Марс был на расстоянии 216 · 10⁹ м от Солнца

Примечание:

Движением Марса пренебрегаем

Объяснение:

Дано:

c = 3 · 10⁸ м/c

t = 720 c

Найти:

S \ - \ ?

--------------------------------------

Решение:

По формуле:

\boldsymbol{\boxed{S = ct}}

Расчеты:

\boldsymbol S = 3 · 10⁸ м/c · 720 c = 2 160 · 10⁸ м = 216 · 10⁹ м

Ответ: S = 216 · 10⁹ м.