Знайдіть ємність басейну завдовжки 8 м, завширшки 200 см і завглибшки 170 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Паша.

Відповідь:

Пояснення:

V = a*b*h

V = 8*2*1,7 = 27,2 м3(метри кубічні)