За одну годину екскаватор виймає 60 метрів кубічних грунту. За скільки годин він вириває траншею

завдовжки 140 метрів завширшки 1 метр і завглибшки 1,5 метрів ?

Ответы на вопрос

Отвечает Шамиль Нартай.

Объем V=140*1*1,5
Время t=(140*1*1,5):60=3,5 м^3