Струм короткого замикання становить 22 А. При замиканні цього ж джерела на резистор, опором 10 Ом,

струм становить 2 А. Знайдіть: внутрішній опір джерела; напругу на резисторі; ЕРС джерела; роботу сторонніх сил за 2 с для цього опору.

Ответы на вопрос

Отвечает Ремизов Никита.

Ответ: 1 Ом; 20В; 22В; 80Дж

Объяснение:

Дано:

Iкз=22А

R=10 Ом

I=2А

t=2c

--------------

r-?; U-?; E-?; А-?

U=I*R=2*10=20В

E=Iкз*r

E=I*(R+r)

Iкз*r=I*(R+r)

22r=2*10+2r

20r=20

r=1 Ом

Е=22*1=22В

A=U*I*t=20*2*2=80Дж