За який час підйомник потужністю 8 кВт піднімає ванжаж масою 200 кг на висоту 16 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Блок Иван.

Дано:

P=8 кВт=8000 Вт

m=200 кг

h=16 м

t-?

Розв'язання:

1) F=mg=200×10=2000 (Н)

2) A=Fh=2000×16=32000 (Дж)

3) P=A/t => t=A/P

t=32000/8000=4 (с)

Відповідь:t=4 с.