Річкою, швидкість течії якої дорівнює 1 м/с, пливе пліт, а йому на зустріч рухається човен, власна

швидкість якого становить 3 м/с. Чому дорівнює швидкість човна відносно: а) плота; б) берега?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобжасар Тогжан.

Ответ: 4м/с; 3м/с

Объяснение:

Дано:

V1=1м/с

V2=3м/с

Скорость лодки относительно плота равна:

V=V1+V2=1+3=4м/с

Скорость лодки относительно берега равна:

V=V2-V1=3-1=2м/с