Як знайти частоту обертання, якщо період обертання Тхв = 3600с.?​


Ответы на вопрос

Отвечает Вековшинина Дарья.

Ответ:

n = 0.000277778 Гц

Объяснение:

n = 1/T; n = 1/3600; n = 0.000277778 Гц

Ответ: n = 0.000277778 Гц