Автомобіль 10 хвилин рухався зі швидкістю 72 км/год . Обрахувати пройдений шлях. 7 клас ,

допоможіть , таблицю зробила а як записати не знаю , допоможіть !!​

Ответы на вопрос

Отвечает Амирханов Магомед.

Ответ:

Объяснение:

t = 10 хвилин = 600 c

V =  72 км/год = 20м/с

S = ?

S(t) = V*t

S(600) = 20*600 = 12000 м = 12 км