Камінь вільно падає протягом 10с. Зякої висоти він упав? Яка кінцева швидкість

каменя?(прискорення вільного падіння взяти рівним 10)

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Кристина.

Ответ: 100м/с; 500м

Объяснение:

Дано:

t=10c

g=10м/с²

----------

h-?; V-?

V=gt=10*10=100м/с

h=gt²/2=10*10²/2=500м