Розв"язати:змішали 5кг холодної води при температурі 8С і Зкг гарячої води при температурі 80С.

Визначити температуру суміші. Дам 20 баллов.

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Диана.

Ответ:

v=8,31×10–³м³

t=47°

m=5г=5×10

М=32×10–³кг/моль