Жонглер кидає м'ячики один за одним вгору, кожен наступний м'яч у той момент, коли попередній

знаходиться у найвищій точці. На яку висоту піднімаються м'ячі, якщо він кидає три м'ячі на секунду?

Ответы на вопрос

Отвечает Гречанник Влад.

Ответ:

Щас

Объяснение:

Час під'йома t шарика на висоту h його падіння з його висотою записуємо h=g*t^2/2=g/8(1/2 так як 2 куля/c) h=9*81/8= 1.2