Визначте силу тяжіння, що діє на тіло масою 50 г. Прискорення вільного падіння прийняти за 10 м/с2 .


Ответы на вопрос

Отвечает Чалмаев Никита.

Ответ:

500Н

Объяснение:

F=m*g( g=9.8кг/Н, но обычно ее берут за 10кг/Н)

F=50*10=500H