За перші 2 год. автомобіль проїхав 60 км, а наступні 2 год - 50 км. Яка його середня швидкість на

всьому шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Светлана.

Ответ:

27,5 км/год

Объяснен

60÷2=30км/год - сер швид за перші 2 год

50÷2=25км/год - сер швид за другі 2 год

(30+25)÷2=55÷2=27,5 км/год - сер швидк

або

60+50=110 км проїхав за весь час

2+2=4год був в дорозі

110÷4=27,5 км/год - сер швидкість

Отвечает Коваленко Валерия.

Ответ:

60+50=110 (км) проїхав за весь час

2+2=4 (год) був в дорозі

110-4=27,5 (км/год) - швидкість