Яка кiлькiсть, теплоти необхідна для перетворення води масою 700 г у пару при температурi 100 °C?


Ответы на вопрос

Отвечает Турчина Ксюша.

Ответ:

1,61 МДж

Объяснение:

Дано:

m=700 г=0,7 кг

L=2.3 МДж/кг питома теплота пароутворення

Q-?

__________________________

Q=L*m

Q=2,3*0,7=1,61 МДж

Отвечает Мазур Настя.

Відповідь:

1,61

Пояснення:

Питома теплота пароутворення для води: 2,3МДж/кг (це для 1кг).

700г = 0,7кг

2,3МДж/кг×0,7кг=1,61МДж