Скільки міді, взятої при температурі плавлення, можна розплавити, передавши їй кількість теплоти

146 кДж? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Паночишена Діана.

Ответ: 0,7кг

Объяснение:

Дано:

Q=146кДж=146000Дж

λ=213кДж/кг=213000Дж/кг

-----------------

m-?

Q=λm

m=Q/λ=146000/213000=0,7кг