Задача:Знайти обсяг, який займають 12г азоту при тиску 3,0 ∙ 106 Па і температурі 273 К.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кушнаренко Александр.

Відповідь: 0,324 л

Пояснення:


Отвечает Ищенко Даша.

Відповідь:

V=0.012*8.31*273/(3*10^6*14*2)=0.32 *10^-6 м³=0,32 мл;