Яка сила струму в колі якщо при підєднанні споживача до джерела живлення з напругою 220В струму за

40 с виконав роботу 1100Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Рагозина Ксения.

Відповідь:

A=U*I*t

I=A/U*t=1100/220*40=0,125A

Пояснення: