Скільки міді, що має температуру 25 °С, можна розплавити, передавши їй кількість теплоти 490 кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t₁ = 25°C

Q = 490 кДж = 490 000 Дж

Найти: m - ?

Нагріваемо мідь до температури плавління:

Q₁ = c * m * (t₂ - t₁)   де c = 390 Дж/(кг*°С) питома теплоємність міді,  

t₂ = 1085°С температура плавління міді.

Q₁ = 390 *  (1085 - 25 ) * m = 413400m  Дж

Кількість тепла від плавління міді:

Q₂ = λ * m  де λ = 180000 Дж/кг питома теплота плавління міді

Q₂ = 180000m Дж

Знайдемо загальну кількість теплоти:

Q = Q₁ + Q₂

490000 = 413400m  + 180000m

490000 = 593400m

m = 490000 : 593400

m ≈ 0,83 кг