Потяг метро розвиває швидкість 72 км/год за 20 с. Знайди його прискорення. Який шлях при цьому

проходить потяг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофій Славка.

Відповідь:

v=72км/гоод=20м/с

t=20c

a=v/t=20/20=1м/с²

s=a*t²/2=1*20²/2=1*400/2=200м

Пояснення: