1. Який час потрібен автомобілю що рухається зі швидкістю 25м/с щоб пройти шлях завдовжки 360км.

будь ласка народ хто прошврений)​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрейкин Коля.

Ответ:

Объяснение:

25 м/с = 25*3,6 = 90 км/час

тогда 360/90 = 4 часа