яка потужність старовинного маятникового годинника якщо гиря годинника опустилась за 5 діб на 1 м?

маса гирі 10 кг ​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Вика.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 10 кг

h = 1 м

t = 5діб = 24 * 5 = 120 год = 432000 с

Найти: N - ?

Потужність знаходимо за формулою:

N = A/t

Сила тяжіння F під час опускання виконує роботу А = F * h

де h - відстань, яку гиря пройшла за добу

F = m * g => N =(F * h)/t  = (m * g) * h))/t

N = (10 * 10 * 1)/432000 = 0,00023 Вт