Денеге горизонталь бағытта 10Н және 20Н екі күш әсер етеді. Әртүрлі жағдайда теңәрекет күшін

анықтаңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Лера.

Объяснение:

1 - жағдай: 10Н + 20Н = 30Н

2 - жағдай: -10Н - 20Н = -30Н

3 - жағдай: -10Н + 20Н = 10Н

4 - жағдай: 10Н - 20Н = -10Н