Обчисліть частоту обертання , якщо колесо автомобіля здійснює 250 обертів за 10 с. Допоможіть

будь ласка потрібно все розписати разом з формулами​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

Дано:

N=250

t=10 с

______

n-?

Розв'язання:

n=N/t=250/10=25 об/сек=25 Гц