Визначте оптичну силу й збільшення розсіювальної лінзи. якщо предмет розташований на відстані 40 см

від лінзи, а її Фокусна відстань дорівнює 1,6 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пужак Константин.

Відповідь на фото.

Пояснення:


Отвечает Головченко Ваня.

Ответ:

Объяснение:

D = опт сила

D = 1/F = 1/1,6 = 0,625 Диоприй

1/F  = 1/f+1/d

d = 0,4 м - расстояние от предмета до линзы

1 /f = 1/F -1/d

1/f = d-F/dF

f = dF/ d - F

f = 0.4*1.6/ 0.4-1.6 = 0.64 / -1.2 = -0.54 м - расстояние от линзы до изображения

Увеличение h = f/d = -0.54/0.4 = -1.35