ДОПОМОЖІТЬ 50 БАЛІВ На якій відстані від збиральної лінзи з фокусною відстанню 28 см буде

зображення предмета, якщо відстань між самим предметом і лінзою дорівнює 72 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Відповідь: ≈ 45,8 см

Пояснення:


Отвечает Плеханов Матвей.

Ответ:

D=1/F=1/0.28≈3.6

Объяснение:

D=1/d+1/f; 1/f = D- 1/d

1/f= D*d-1/d

f=d/Dd-1=0.72/3.6*0.72-1≈0.47м=47см