4*10-6см арақашықтықтағы екі элементар бөлшек өзара қандай күшпен тебеді


Ответы на вопрос

Отвечает Юстус Вика.

q12=1.6×10‐¹⁹Кл

r=4×10‐⁶м

k=9×10⁹

F=?

F=k×q²/r²

F=9×10⁹2,56×10‐³⁸/16×10‐12

F=9×10⁹×0,16×10‐²⁶=1,44×10‐¹⁷H

осылай болады элементар заряд 1,6×10‐¹⁹Кл ға тең