Яки період обертання точила,якщо воно за 2 хв робить 1200 обертів?


Ответы на вопрос

Отвечает Дятлова Настя.

Відповідь: 0,1 секунда

Пояснення: T=t/N, де

T - період обертання

t - час : 2хв=60с*2=120с

N - кількість обертів

T = 120с/1200 = 0,1 с