Автобус рухається зі швидкістю 54 км/год. Побудуйте графік залежності пройденого шляху від часу для

автобуса ( в системі CI ).будь ласка хто розумний допоможіть...​

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алевтина.

Дано:

V₁ = 54 км/год = 15 м/с

--------------------------------------

Побудувати графік S(t)

Розв'язок:

S = V·t

При  t = 0         S = 15×0 = 0  м

При  t =2 c        S = 15×2 = 30 м