СРОЧНООООО❗️❗️❗️❗️❗️ 9. Велосипедист рухається по шосе рівномірно зі швидкістю 36 км/год.

Визначте обертову частоту руху колеса, якщо його радіус дорівнює 26 см. = 3,14

Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.

Ответ:

ну тут через формулу v=2πR/T

Радіус переводимо в метри, швидкість в м/с.

T=2πR/v=6.28×0.26/10=0,16328с

n=1/T=1/0,16328=6,1244488 Гц ну або ≈6 Гц