Яку жорсткість має пружина, якщо маса тягарця дорівнює 250 г, а період його коливань 1 с.


Ответы на вопрос

Отвечает Остапенко Максим.

Ответ:

Жёсткость пружины приблизительно равна 9,87 H/м

Объяснение:

Дано:

m = 0,25 кг

T = 1 с

Найти:

k \ - \ ?

-----------------------------------

Решение:

Период пружинного маятника:

\boxed{T =  2\pi \sqrt{\dfrac{m}{k} }}

T^{2} = \bigg (  2\pi \sqrt{\dfrac{m}{k} } \bigg )^{2}

T^{2} =  \dfrac{4\pi ^{2}m}{k} \Longrightarrow \boldsymbol{ \boxed{ k = \frac{4\pi ^{2}m}{T^{2}}  } } - коэффициент жесткости пружинного маятника

Расчеты:

\boldsymbol k = (4π² · 0,25 кг) / 1 c² \boldsymbol \approx 9,87 H/м

Ответ: k \approx 9,87 H/м.

#SPJ1