Дуже терміново!!!Яка напруженість електричного поля на поверхні металевої кулі радіусом 30см, якщо

їй передано заряд 6 нКл? А) 6000 Н/Кл; Б) 600 Н/Кл; В) 60 Н/Кл; Г) 180 Н/Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Secret Sicret.

Ответ:

В) 60 Н/Кл

Объяснение:

E = 6 nC / (4π * 8.85 x 10^-12 C^2/N*m^2 * (30 cm)^2) =

E = 6 x 10^-9 C / (4π * 8.85 x 10^-12 C^2/N*m^2 * (0.3 m)^2) =

E = 6 x 10^-9 C / (3.54 x 10^-11 N*m^2/C^2) =

E = 1.69 x 10^2 N/C