Вентилятор за 40 секунд здійснює 800 обертів. Чому дорівнює частота обертання вентилятора? А) 20

м/с Б) 20 об/с В)20 с Г) 20 Гц

Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Ольга.

Ответ:

Дано: t= 40 с , N=800

Знайти: T-?

Розв'язання: Формула обертової частоти - T=t/N

T=t/N= 40/800= 0,05с= 50 мс

Объяснение:

Тут все вірно мабуть це в тебе не вірні тестові відповіді , бо ми сьогодні на уроці вирішували це завдання (

Можна найкращю відповідь будь ласка :)