Пожалуйста помогите! Вентилятор за 0,4 хвилини здійснює 800 обертів. Чому дорівнює період та

частота обертання вентилятора?

Ответы на вопрос

Отвечает Samarets Sofia.
T=t/n=0,4*60/800=0,03 c
v=1/T=1/0,03=33,3 Гц