На Україні найдовший маятник Фуко встановлено в Київському політехнічному інституті в 2011 році.

Довжина підвісу — 22 м, а куля із бронзи має масу 43 кг. Визначте період коливань цього маятника вважаючи його математичним.

Ответы на вопрос

Отвечает Котявина Арина.

Ответ:

Объяснение:

L = 22 м

g = 9.8 м/с^2

Т = ?

T = 2*π*√(L/g) = 2*3.14*√(22/9.8) == 9.41 c