Шлях велосипедиста за 6 с становить 18 м. Визначте швидкість його руху.


Ответы на вопрос

Отвечает Кавалюс Карина.

Ответ:

v= 3 м/с

Объяснение:

S=v*t => v=S/t=18/6=3 м/с