2. Кеңiстiктiң кейбiр нүктелерiнде нүктелік заряд тудырган орiстiн кернеулігі 4.2 * 10 ^ 4 10 ^ 4 *

H / K * a Егер epiс осы нүктелерге берiлген зарядка 84 мН күшпен әрекет ететін болса, зарядтын шамасын аныктанда дам 50 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Корепанов Евгений.

Ответ:

Берылген:

E=4,2×10⁴Н|Кл

F=84 мН

Т/К:q-?

Объяснение:

формула :F=qE=> q=F/E

q=84×10-³ / 4,2×10⁴Н|Кл =2×19-⁶=2мкКл