Визначте довжину моста яку автомобиль перетинае його за 1,5 хв, рухаючись зі швидкістю 36 км/год

помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Белецька Андріана.

Ответ:

Объяснение:

36 км/час = 10 м/с

1,5 мин = 90 сек

10*90 = 900 метров

Отвечает Платонова Виктория.

Ответ:

900м

Объяснение:

36 км/год=10м/с. 1.5хв=90с. щоб знайти відстань треба час помножити на швидкість. отже, відстань = 10м/с*90с=900. в одиницях вимірювання  секунди взаємознищаться і залишаться просто метри. отже, відповідь 900м