Визначить опір лампи розжарювання, сила струму в якій дорівнює 500 мА при напрузі 220 В.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

I = 500 мА = 0.5 A

U =  220 В

R = ?

R = U/I = 220 / 0.5 = 440 Ом