Яку відстань подолає автомобіль за 1 хвилину і 10 секунд при швидкості 72 км/год?


Ответы на вопрос

Отвечает Нитка Настя.

Ответ:

72÷60=1,2(км/хв)

1,2÷60=0,02(км/с)

0,02×10=0,2(км)-за 10 снкунд

1,2+0,2=1,4 (км)-за 1 хвилину 10 секунд

Объяснение:

думаю все понятно поетому да