1. Знаючи потужність і масу палива, яке витрачається за визначений час, знайти ККД тракторного

двигуна, що розвиває потужність 190 кВт і витрачає за 4 год 100 кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Немерюк Светлана.

P = 190кВт = 190 * 10³ Вт

t = 4 год = 14400 с

q = 42 * 10⁶ Дж/кг

m = 100 кг

А кор = Pt = 190 * 10³ Вт * 14400с = 2.736 * 10⁹

Q повн = qm = 42 * 10⁶ Дж/кг * 100 кг = 4.2 * 10⁹ Дж

n = Aкор/Qповн = 2.736 * 10⁹ Дж / 4.2 * 10⁹ Дж =  114/175 ≈ 0.65

Відповідь: n = 0.65