Яка потужність (у кВт) тракторного двигуна, якщо при ККД 33,7% вiн витрачає за 1 год роботи 28 кг

дизельного палива (q=42 МДж/кг)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лубинец Полина.

КПД = (Апол/Азатр)*100%
Апол = N*t
Aзатр = Q = q*m
КПД = ((N*t)/(q*m))*100%
N = (q*m*КПД)/(t*100%) = (42000000*28*33,7%)/(3600*100%) ≈ 110086(Вт) ≈ 110(кВт)
Ответ: N ≈ 110кВт