У бібліотеці 65 книжок про тварин, що становить 15% усіх книжок. Скільки книдок у бібліотеці? ПЖЖЖ

НАДА СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Чурсин Иван.

Пошаговое объяснение:

65кн.=15%

х кн.=100%

65/х=15/100

х=65×100÷15

х=433 1/3

Я перевірив іншим методом, цілого числа не виходить.