Дві пружини мають жорсткість 800 Н/м та 500 Н/м. Яку жорсткість матиме така система, якщо пружини

з’єднані послідовно?Вопрос с кр, без шуток пж

Ответы на вопрос

Отвечает Синипостолова Анастасия.

Ответ:

если последовательно то k=(k1*k2)/(k1+k2)=(800*500)/(800+500)=308 Н/м